Sohbete Katılın

Uygulama İndir

mynetchat mynetsohbet mynetchatsohbet

Kullanıcı Sözleşmesi

Sitemiz üzerinde bulunan tüm içeriklerin mülkiyeti chatmynet.org yöneticilerine aittir. Sitemiz içerisinde bulunan topluluğa katılabilmek adına istemiş olduğumuz kurallar ve berlirli başlı sözleşmeler kabul etmeniz gerekmektedir. Bu isteklerimizi kabul etmeyen kullanıcılar diğer üyelerimizin güvenliği adına siteden uzaklaştırma ve yasaklanma gibi yaptırımlara maruz kalabilirler. Yasal uyarıları kabul etmeniz önemli bir hususdur ve bu konu üzerinde çok hassas davranmaktayız. Sitemiz sizlere gerçek zamanli aktif sohbet hizmeti sunmaktadır lütfen aşağıda vermiş olduğumuz bilgileri eksiksiz ve tamamını okuyunuz aksi durumlarda hiç bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
şart Ve Koşullarımız

ChatMynet.Org Sözleşme şartları

- Sitemiz ile bağlantı kurarak bu sözleşmenin tüm maddelerini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

- Sohbet sitesi içeriğine aykırı ve aksi halde yapılan küfür, hakaret ve tehdit gibi söylemler yanı sıra davranış biçimlerinde aşağılayıcı ve karalayıcı sözler kullanmak kesinlikle yasaktır,

- Uluslararası ve ulusal düzende belirlenmiş hukuk ve yasal kanunlara göre başkalarının haklarını çalmak veya diğer kullanıcıların özgürlüğünü kısıtlamaya yönelik eylemler telif hakkı izni olmadan diğer kullanıcıların bilgilerini paylaşmaya yönelik çalışmalar,

- Irkçılık veya diğer ayrımcılık yapma sebepleri ile kişilerin haklarını sömürme veya saldırma gibi eylemlerde bulunmak veya bulunmaya teşebbüs etmek nefret ve kin adına üçüncü şahısları bu tür olaylara teşvik etmek sitemiz üzerinde kesinlikle yasaktır.

- Kullanıcılara yasa dışı söylemlerde veya mesajlarda bulunmak, resmi anlamda yaşı reşit sayılacak bireylerin altında olan kişileri kandırmaya yönelik yazışmalar veya görüntüler iletmek, kullanıcılara yasa dışı bilgiler öğretmek,

- Başka kullanıcıların chatmynet.org sitesi veya herhangi bir platform ile ilgili kullanıcı bilgilerini istemek,

- Tehditkar veya zararlı yazılım içeren mesajlar iletmek, reklam içerikli veya ard arda atılan çoklu ve rahatsız edici mesajlar, satış içerikli reklamlar bu maddeyi umursamayıp ihlal eden kişiler cezai işlem ve yaptırım uygulanması adına ilgili mahkemelere iletilmektedir.

1- Yukarıda belirtmiş olduğum maddelerde yazılı olan sözleşmeyi sitemiz ile bağlantı kurmayı kabul eden kişiler kabul etmiş sayılır ve bu maddelerce yükümlü sayılmaktadır. Dileyen kullanıcılarımız hesabını kapatabilir ve bu yükümlülüklerden muaf tutulabilir lakin aksi halde bütün bu kuralları ve maddeleri kabul etmek zorunda kalacaklardır.

2- Sitemizde sohbet edebilmeniz için sizden istenilen bilgilerde bir başka kullanıcıya yönelik hakaret veya kopyalama işlemi olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir, çünkü girmiş olduğunuz bilgiler size ait olacağından bundan doğabilecek tüm hukuki ve yasal işlemleri kabul etmenizi sağlayacaktır.

3- Sitemiz chatmynet.org içerisinde bulunan yöneticilerin izin vermesi doğrultusunda bir ürün tanıtımı veya herhangi bir reklam tarzı söylemde bulunmanız mümkün olabilir. çünkü chatmynet.org sitesi kullanıcılarına fayda sağlamak adına kurulmuştur ve kullanıcılarımızın faydasına olacak her türlü eyleme izin verme doğrultusunda hareket etmekteyiz.

4- Sunucu içerisinde bulunan diğer kullanıcılarının kişisel bilgilerini kullanıcı adresleri, şifreleri ve bağlantı kurdukları cihaz adresleri gibi mülkiyet haklarının ihlali doğrultusunda chatmynet.org gerekli olan tüm yasal başvuru işlemlerini yapacaktır ve cezai yaptırım uygulanmasını sağlayacaktır.

5- Sitemize ilk olarak giriş esnasında size sorulan kullanıcı adı ve şifrenizi kesinlikle kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir. çünkü o kullanıcı adı size tescillenmekte ve bütün sorumlulukları size yüklenmektedir. Lakin hesabınızın başka kişiler tarafından ele geçirildiği konusunda şüphe duyuyor iseniz bunu bir an önce chatmynet.org yöneticilerine bildirmeli ve gerekli önlemlerin alınması konusunda talepte bulunmalısınız.

6- Sitemiz içerisinde bulunan tasarımlar, içeriklerde kullanılan resimler, logo ve bize tescillenmiş olan her türlü içerik izin alınmadan kesinlikle kullanılamaz.

7- Sitemiz üzerinde kurallar gereği kabul görülmüş olan maddelere uygun davranmayan, küfür içerikli söylemlerde bulunan, diğer kullanıcıların yasal haklarını ihlal etmek veya chatmynet.org üzerinden siyasi görüş bildirmek veya politika yapmak, bu konular üzerinde görüş bildirmek ve rencide edici söylemlerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan kullanıcılar bu suçların yasal sorumluluğunu kabul etmiş sayıldıkları için chatmynet.org sitesi hiç bir yasal yükümlülük almamaktadır sorumluluk tamamen kişilerin kendine aittir.

8- Sitemiz üzerinde profil satışı veya kullanıcı adı ticareti yapmak, bununla ilgili diğer kullanıcılardan müstehcen içerikli isteklerde bulunmak ve onların haklarını ihlal etmek kesinlikle yasaktır .

9- Chatmynet.org tamamen sohbet etme amacı ile kurulmuş olan bir platformdur kullanıcıların kendi fikir, düşünce ve yapmış oldukları eylemler tamamen kendi sorumluluklarına aittir. Sitemizin bunlarla hiç bir bağlantısı olmamaktadır kesinlikle yapılmış olan suçları hiç bir zaman doğrulamamaktayız. Yapılan tüm eylemler kullanıcıların kendi mesuliyetindedir.

10- Sitemizde oluşabilecek veri kayıpları ve düşünce trafikleri gibi sorunlardan chatmynet.org sitemiz sorumlu değildir.